KURZ/SEMINÁŘ
07.12.2020-14.12.2020
Praha

Kurzy Feuersteinovy metody instrumentálního obohacování

  • Všechny nabízené kurzy jsou akreditované MŠMT.
  • Kurzy lze platit ze šablon II.
  •  
  • V případě zájmu je možné zorganizovat kurz i přímo na Vašem pracovišti.

 

Nejste si jisti, na který kurz se přihlásit? Pokud s metodou teprve začínáte, přihlaste se na FIE-I vstupní kurz. Na tomto kurzu se seznámíte s teorií, na níž je celá Feuersteinova metoda vystavena a sami na sobě si vyzkoušíte, jak metoda funguje. Pokud pracujete se staršími školáky, studenty nebo dospělými, můžete po absolvování vstupního kurzu pokračovat kurzy FIE-II FIE-III. Jestliže pracujete s dětmi předškolního věku či jedinci se speciálními potřebami, je pro Vás vhodné navázat na vstupní kurz kurzy FIE-základní I FIE-základní II.

 

Speciální nabídka pro rodiče a učitele mateřských škol (běžných i speciálních): Nemůžete s z jakéhokoli důvodu dovolit absolvovat nejprve vstupní kurz a teprve potom kurzy řady základní? Máme pro Vás řešení: FIE-základní modul B. Tento kurz je možno absolvovat bez vstupního kurzu. Podrobnosti viz níže.

 

STÁLE SI JEŠTĚ NEJSTE JISTI? KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VAŠE DOTAZY ZODPOVÍME.

 

Teorie tohoto kurzu je zaměřena na práci s dětmi předškolního věku a jedince s mentálním handicapem. Pro obě tyto cílové skupiny je i vhodná práce s probíranými instrumenty: Uspořádání bodů – základní, Orientace v prostoru – základní, Urči emoci, Od jednotky ke skupině, Porovnej a odhal absurdity A a B. Instrumenty lze využít i při práci se seniory.

 

V ceně kurzu jsou zahrnuty licenční poplatky Feuersteinovu institutu v Izraeli, poplatky za mezinárodní diplom, instrumenty a další materiály a pomůcky potřebné k danému kurzu a drobné občerstvení.

 

Místo konání: Praha (8 dní po 10 výukových hodinách denně)

Cena: 9 000 Kč

 

V případě, že Vám bude nařízena karanténa kvůli onemocnění COVID-19, budete mít možnost se kurzu účastnit v jiném dalším termínu dle Vaší volby. 

Aktuální kurzy/semináře

07.12.2020-14.12.2020
Kurzy Feuersteinovy metody instrumentálního obohacování - FIE Basic-základní I
08.02.2021-19.02.2021
Kurzy Feuersteinovy metody instrumentálního obohacování - Vstupní kurz (FIE I Standard)
Připravujeme termín
Inkluze dětí a žáků s Downovým syndromem v praxi
Připravujeme termín
„Živé“ CPD semináře
kurzy/semináře
Skrýt
kurzy/semináře
Formulář
VÝBĚR KURZU/SEMINÁŘE
Vaše údaje
Informace o absolvovaných kurzech
Přidat absolvovaný kurz
Fakturační údaje
Skupina osob
Přidat osobu
Celková cena objednávky: 0Kč