Aktuality

Srdečně zveme na VII. mezinárodní konferenci Cogita, která proběhne 10. 11. 2018 na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy.

Jako zahraniční host vystoupí Dr. Valerie Lovegreen s přednáškou na téma „Jak využívat příběhy ke zlepšení schopnosti učit se a myslet“.

Více v příspěvku zde

Mezinárodní konference organizovaná International Association for Cognitive Education and Psychology


3- 5. října 2018 pořádá Mezinárodní asociace pro kognitivní vzdělávání a psychologii (International Association for Cognitive Education and Psychology) odbornou konferenci v Praze. Spolupořadatelem celé akce jsou také Pedagogická fakulta UK, Filozofická fakulta UK, Pedagogická fakulta Prešovské univerzity, Centrum Cogito a ATC metod prof. Feuersteina.

Více informací zde

 

Novinky a aktuální informace

V listopadu otevíráme nový modul kurzu FIE základní, vhodný především pro rodiče dětí předškolního věku, kteří chtějí s metodou začít pracovat co nejdříve. Podrobnosti zde (FIE základní modul B).

Aktuální nabídka našich kurzů zde.

 

Zvýšení cen instrumentů řady Standard i základní

Od 1. 5. 2018 se zvyšuje cena instrumentů řady základní na 150,- Kč/instrument pro členy ATC Cogito a 170,- Kč/instrument pro nečleny ATC Cogito. Navýšení ceny instrumentů vychází z cen, které za instrumenty platíme Izraeli